KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

Kayseri Kent Konseyi Yürütme Kurulu gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere toplandı. Toplantıda Yürütme Kurulu ile çalışma grubu başkanları biraraya gelerek değerlendirme yaptı.

   Kent Konseyi Başkanı Hakan Mahiroğlu başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Brifing Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya yürütme kurulu üyelerinin yanı sıra Spor Çalışma Grubu; Ticaret, Sanayi Çalışma Grubu; Sağlık, Gıda ve Çevre Çalışma Grubu; Proje Geliştirme ve Destekleme Çalışma Grubu; Afetler ve Kriz Yönetimi Çalışma Grubu ile Engelliler ve Sosyal Dayanışma Çalışma Grubu başkanları katıldı.

   Çalışma gruplarının son derece verimli bir şekilde çalıştıklarını belirten Kent Konseyi Başkanı Mahiroğlu, “Bugün, çalışma gruplarımızca hazırlanan raporları değerlendirdik” dedi.

                                                                                                                     KAYSERİLİ ŞEHİDİN AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI

   Toplantıda ayrıca Siirt’in Eruh ilçesinde meydana gelen saldırıdan duyduğu üzüntüyü de dile getiren Mahiroğlu, bu saldırıda şehit olan Kayserili Mustafa Aydın’ın ailesine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.

   Kayseri Kent Konseyi olarak terörü kınadıklarını belirten Mahiroğlu, “Terör örgütünün birliğimize ve bütünlüğümüze kast ettiği bu saldırılar karşısında her zaman dimdik ayakta durmamız gerektiğini, birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmamamız gerektiğini ifade etmek istiyorum. Türk milletinin ve şehidimizin ailesinin başısağolsun” dedi.

   Mahiroğlu’nun konuşmasının ardından Kent Konseyi Genel Sekreteri Oktay Durukan Kent Konseyi Çalışma Grupları ve bu gruplar tarafından hazırlanan raporlar hakkında bilgiler verdi.

Bir yanıt yazın