KCETAŞ 2012 YILI OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. 2012 Yılı Olağan Genel Kurulu Şirket konferans salonunda gerçekleştirildi. Genel kurulda yönetim kurulu ve ortaklara yönelik bir konuşma yapan KCETAŞ Genel Müdürü Dr. Hidayet Atasoy “Bugün Şirketimizin Olağan Genel Kurulu`nu gerçekleştiriyoruz. Genel kurul için gerekli tüm yasal mevzuatlar tamamlanmıştır. Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. bir yandan teknolojik yatırımları bünyesine adapte ederek büyümeye, diğer yandan da kurduğu yeni şirketlerle üretim ve perakende satış sektöründe de söz sahibi olmaya devam ediyor. “ dedi.

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. 2012 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı şirket konferans salonunda gerçekleştirildi. Divan heyetinin oluşturulması ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına Mehmet Özhaseki , katipliğe Kerim Erengül ile Rifat Pakkan oy toplayıcılığa Karabey Memnun getirildiler. Büyükşehir Belediye Başkanı ve Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özhaseki, divan başkanı olarak yaptığı kısa konuşmada “Genel kurulumuzun ülkemize ve şehrimize  hayırlara vesile olmasını diliyorum. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Yönetim Kurulu üyelikleri belirlendi. Yönetim Kurulu üyeliklerine Mehmet Özhaseki, Sema Cıngıllıoğlu, Kerim Erengül, Hidayet Atasoy, Hüseyin Beyhan, Cafer Beydilli, Cengiz Kılıç getirildiler. Dilek ve temennilerin ardından Şirketin 2012 yılı olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

Bir cevap yazın