Kayserispor İlk Antrenmanını Yaptı

Kayserispor 2012-2013 sezonunun ilk çalışmasını Karpuzatan tesislerinde yaptı. Antrenman öncesi Kayserispor teknik direktörü Şota Arveladze, transferin sorunlu ismi Nordin Amrabat ile bir görüşme yaptı. Şota, Faslı oyuncuya kafasını toplaması ve kendisini hazır hissetmesi için 1 hafta izin verdiğini açıkladı.
Kayserispor tesislerindeki ilk antrenmana Riveros Nunez ile kaleci Navarro izinli olduğu için katılmadı. Antrenman öncesi gazetecilere konuşan teknik direktör Şota Arveladze, Amrabat’a 1 hafta izin verdiklerini belirterek, “Amrabat, kendisini hazır hissetmediğini ve kafasının karışık olduğunu söyledi. O nedenle kendisine 1 hafta izin verdim. Kaleci Navarro’nun da durumu netleşmedi. Nunez’de uçak sorunu yaşadığı için Kayseri’ye gelemedi. Onun dışındaki futbolcularla ilk çalışmamızı yapıyoruz. Hedefimiz Avrupa Kupalarına katılarak, bu sezon ligde önemli başarılara imza atan bir takım olmaktır” dedi. Gürcü teknik adam biri orta sahaya olmak üzere bir defans oyuncu iki futbolcu daha istediğini sözlerine ekledi.
Kayserispor başkan vekili Mustafa Atsız’da şu anda blir sorunları olmadığını ve transferlere devam edeceklerini biri Kayseri’de diğeri Avusturya’da olmak üzere iki aşamalı kamp yapacaklarını açıkladı.

Bir yanıt yazın