Kayserispor 3 Oyuncu Alacak

Kaleci Navarro’nun yerine Fenerbahçeli Ertuğrul’u gündemde tuttuklarını belirten Rifat Pehlivan, Cangele’nin de takıma dönüşüyle birlikte yeni sezonda farkli bir takım izlettireceklerini söyledi. Eski Beşiktaşlı Bobo’nun transferiyle, sezonun önemli gelişmelerinden birine imza attıklanı belirten Rifat Pehlivan, şöyle devam etti:
“Şu ana kadar geçen sezonki kadromuzdan Triosi dışında kalmasını istediğimiz oyunculardan ayrılan olmadı. Teknik kadromuzun kulüp bulmasını istediği 5 oyuncuya karşılık şu ana kadar 6 oyuncuyu renklerimize kattık. Bir yabancı, bir yerli sağbek ile bir yerli kaleci aldığımız takdirde, transferde hedeflediğimiz nokta atışları yapmış olacağız.”
KAYSERİSPOR’UN ANLAŞTIĞI OYUNCULAR
Sarı kırmızılı takıml, dış transferde bugüne dek 6 oyuncuyu renklerine kattı. Kayserispor’un anlaştığı futbolcular, yaşları ve kulüpleri şöyle:
“Salih Dursun (21) (Sakaryaspor-defans), İshak Doğan (21) ( Ankaragücü-defans), Ömer Bayram (21) (Nac Breda/Hollanda-forvet), Erdal Akdarı (18) (Hannover 96/ Almanya-defans), Bobo (Deivson Rogerio Silva) (27) (Cruzeıro EC-Brezilya-forvet), Cleylon Alexandre Silva (29) (Panathinaikos-Yunanistan-orta saha)
Kayserispor, geçtiğimiz sezon sarı kırmızılı takımda kiralık oynayan orta saha oyuncusu Nunez Riveros ve Abdullah’la sezon biter bitmez 3’er yıllık sözleşme imzaladı

Bir yanıt yazın