KAYSERİGAZ’DAN, ÇALIŞANLARIN GELİŞİMLERİ İÇİN EĞİTİMLERE DEVAM

Kayserigaz, çevre konusunda her zaman örnek teşkil eden bir şirket olarak son yıllarda bu bağlamda gerçekleştirdiği gerek sosyal sorumluluk projeleri gerekse çalışanlarına ve Kayseri halkına düzenlediği çevre konulu seminer ve bilinçlendirme etkinlikleriyle adından sıkça söz ettirdi. 2013 yılında da Kayserigaz, çevre konusunda bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla örnek alınacak faaliyetlerle hem çalışanlarında hem de Kayseri halkında farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Kayseri ilinin hava kirliliği konusundaki makus talihini değiştirmek amacıyla geçtiğimiz günlerde ‘Temiz Hava İstiyorum’ projesiyle kamuoyundan büyük destek alan Kayserigaz, şimdi de Kayserigaz Konferans Salonunda ISO 14001 Çevre Belgesi kapsamında gerçekleştirilen ‘Çevre Eğitimi’ ile karşımızda. Çevreye verdiği önemi her platformda dile getiren Kayserigaz Yönetimi, ‘Çevre’ konulu eğitimin çok faydalı geçtiğini belirterek çevreye ve doğaya karşı bilgilendirme amaçlı eğitim ve konferansların Kayserigaz çalışanları için devam edeceğini dile getirdi.

Kayserigaz’ın çevre hizmetini aldığı firma tarafından Kayserigaz çalışanlarına verilen ‘Çevre Eğitimi’, atıklar; Kayserigaz’da oluşan atıklar; geri dönüşüm ve önemi; çevre, hava, su ve gürültü kirliliği konularını kapsadı. Eğitime, Kayserigaz çalışanları eksiksiz katılım gösterdi. Konuyla çok ilgili oldukları gözlemlenen Kayserigaz çalışanları, eğitim sonunda çevre konulu eğitimlerin iş ve sosyal yaşamlarındaki önemini dile getirdiler.

Bir cevap yazın