KAYSERİGAZ GELENEKSEL 5. VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI.

Kayserigaz, geleneksel olarak düzenlediği Voleybol Turnuvalarının beşincisine, çalışanların yoğun katılımı ile başladı.

Kayserigaz her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği, keyifli bir ortamda geçen voleybol turnuvalarına bir yenisi daha ekleyerek çalışanlarının sosyal yaşamına verdiği değeri bir kez daha ispatladı.

Kayserigaz 5.Voleybol turnuvası, birimlerin voleybol takımlarından oluşan 10 takım arasında, çekilen kuralarla belirlenen fikstüre göre profesyonel hakemlerin yönetiminde yapılacak. 82 çalışanın takımlarda oynadığı turnuvada geçmiş yıllarda gerçekleştirilen turnuvalar göz önünde bulundurularak tatlı bir rekabet, hoşgörü ve paylaşımın ön planda olacağı düşünülüyor.

Kayserigaz bu tür sportif faaliyetlerle, çalışanlarını sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmenin yanı sıra; çalışanlarının motivasyonunun artırılmasını, paylaşım duygusunun pozitif bir ortamda yaşatılarak iş ortamında iletişimin artırılmasını, tüm bunların sonucunda da aidiyet duygusunun pekiştirilip iş verimliliğinin artırılmasını hedefliyor.

Kayserigaz 5. Voleybol Turnuvasında çalışanların birbirlerini daha yakından tanıması ve birbirleriyle kaynaşması amaçlanıyor. Ayrıca her takımda 2 bayan oynatma zorunluluğu getirilmesi bayan çalışanlarında sportif faaliyetlere katılımı sağlanıyor.

20 Haziran tarihinde tamamlanması hedeflenen voleybol turnuvasında üçüncülük ve final maçlarının ardından dereceye giren takımlara kupaları ile birlikte ödülleri Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir BORA tarafından verilecek.

Bir yanıt yazın