KAYSERİGAZ AİLESİ ‘DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI!

Müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da değer veren bir şirket olarak Kayserigaz yöneticileri, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ sebebiyle bayan çalışanlarının gününü kutladı.

Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, tüm bayan çalışanları ziyaret ederek gül buketi takdim etti. Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora “Şirketimizin 10 yıllık başarılarla dolu tarihinde kadınlarımızın fedakâr ve özverili çalışmaları yadsınamaz. Başarılarımızın mimarı olan siz değerli kadın çalışanlarımızın ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor; daha nice başarılara imza atmanızı temenni ediyorum.” dedi.

Kayserigaz tarafından gerçekleştirilen bu düşünceli davranış karşısında çok mutlu olan çalışanlar, kadınlar için en önemli günlerden biri olan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kendilerinin hatırlanmalarına karşı duydukları memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.

Almanya enerji devi EWE çatısı altında yer alan ve tam 10 yıldır hayatımızın her alanında bize yardımcı olmayı başaran Kayserigaz, çalışan memnuniyetinin iş hayatındaki en önemli süreçlerden biri olduğunu belirtiyor ve ona göre davranıyor. Kayserigaz, çalışanlarının özel günlerini kutlamak adına ve çalışanlarının motive olmalarını sağlamak adına birçok çeşitli etkinlik düzenliyor.

Bir cevap yazın