Kayseri Park 6. yaşını Gülşen’le kutlayacak

Kayseri’nin ve Orta Anadolu’nun ilk ve en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olarak 2006 yılında faaliyete geçen Kayseri Park, 6. yaşını kutluyor. 1 Temmuz Pazar günü saat 16.00’da başlayacak olan 6. yaş kutlamaları çerçevesinde, Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, Kayseri Park’ta düzenlenecek konserde sevenleriyle buluşacak.

Gülşen fırtınası esecek

Sakıncalı, Nazar Değmesin, Sarışınım, Canın Sağolsun ve Adı Aşk Sebebimin isimli şarkılarıyla gönüllere taht kuran ünlü sanatçı Gülşen, en güzel parçalarını bu kez Kayserililer için seslendiricek. Gülşen ile aynı sahneyi paylaşacak olan ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu ise, düzenlemesini yaptığı parçalarla kutlamalara ayrı bir renk katacak.

10 bin balon bırakılacak

Konser esnasında alışveriş merkezinin tavanından ziyaretçilerin üzerine 10 bin balon bırakılacak. Balonlarla birlikte  başlayan konfeti yağmuru ziyaretçilere unutulmayacak görsel bir şölen yaşatacak. Kutlamalar çerçevesinde ziyaretçileri bir büyük sürpriz daha bekliyor olacak.

Geçen yıl Sefa Doğanay gelmişti

Düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, geçen yıl düzenlediği 5. yaş günü kutlamalarında, televizyonların sevilen komedyeni Yetenek Sizsiniz Türkiye programının Şampiyonu Sefa Doğanay’ın, eşsiz taklitleriyle süslediği stand-up gösterisine sahne olmuştu. Doğanay’ın, gösterinin finalinde Bülent Ersoy taklidiyle, Kayseri Park için söylediği doğum günü şarkısı ise büyük beğeni kazanmıştı. Bu yıl ki kutlamaların da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın