Kayseri Genç Girişimciler Derneğinin ‘uluslar arası dış ticaret kursu’ sona erdi

Kayseri Genç Girişimciler Derneği tarafından düzenlenen ve 4 hafta süren uluslar arası dış ticaret kursu düzenlenen kapanış kokteyli ile sona erdi. Kokteyle çok sayıda kursiyer katıldı.

Novotelde düzenlenen ve 4 hafta süren eğitim programının kapanış kokteyline Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ile çok sayıda üye ve kursiyer katıldı.

Dernek binasında düzenlenen kokteylde ilk olarak Dernek Başkanı Mehmet Gülsoy seminere konuşmacı olarak katılan Orta Anadolu İhracatçılar Birliği Kurucu Başkanı Murat Evirgen’a teşekkür plaketi verirken seminerin organizasyonunu yapan EDUCON yetkilileri tarafından da Başkan Gülsoy’a bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaket töreninin ardından Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ve kursiyerler tarafından birde kapanış pastası kesildi. Semimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen kokteylde Dernek Başkanı Gülsoy tek tek masaları dolaşarak kursiyerle ile sohbet etti.

Katılımcılara derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Gülsoy, yapılacak tüm organizasyonlara katkı sağlamaktan gurur duyacaklarını belirterek genç iş adamı adaylarına izlemeleri gereken yollar hakkında tavsiyelerde bulundu.

Bir cevap yazın