Kardeş Belediyeler ve 81 İlimiz Yatırımlarına Bu Fuarda Yön Verecek‏

17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 4. Anfaş CityExpo, yüzlerce markanın, profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu Türkiye’deki tek ve en verimli ihtisas fuarıdır.
Türkiye’nin 81 ilinden ziyaretçinin olduğu fuarımız Balkanlardan, Orta doğuya kadar da hizmet edebilen büyük bir pazar yaratabildiğini her yıl kanıtlamaktadır.
Anfaş CityExpo fuarını diğer fuarlardan ayıran en büyük özelliği ise ziyaretçi kitlesinin, iş konusunda ihtisas sahibi olmuş meslek profesyonellerinden ve üst düzey kamu kuruluş temsilcilerinden, belediye başkanlarından, başkan yardımcılarından oluşmasıdır. Fuarımıza mesleki belge ibraz edilerek ve davetiye ile girilebilmektedir.
Ziyaretçi ve katılımcıların beklentilerini tespit edip, onları anlayıp beklentilerin üstünde bir performansla cevap vermek için Anfaş olarak çalışmaktayız.
Anfaş CityExpo Uluslar arası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, tüm fikirleri, ekipmanları, yenilikleri ve iş hacmini büyütmeye yönelik yeni pazar eğilimlerini bulabileceğiniz bir fuar. İş cironuzu artırmak için vazgeçilmez bir fırsat!
Her yıl olduğu gibi yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçi çalışmalarımıza sizin talepleriniz ve eleştirileriniz göz önüne alarak hazırlanıldı. Ve konu ile ilgili gelişmeleri bültenimizde tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz.
Türkiye’nin alanının en büyük fuarı olan Anfaş CityExpo 2013’ye katılım göstermemiş olan firmaların 2013 için planladıkları hedefe bizimle daha çabuk ulaşacakları bir sezon bekliyor.

Bir cevap yazın