İNŞAATTA ÖLEN ÜNİVERSİTELİ

İNŞAATTA ÖLEN ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI – 18 YAŞINDAKİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ OKUL MASRAFLARINI ÇIKARABİLMEK İÇİN İNŞAATTA ÇALIŞIYORMUŞ

Okul masraflarını çıkarabilmek için inşaatta çalışırken asansör boşluğuna düşerek ölen üniversiteli genç, son yolculuğuna uğurlandı.

Kocasinan ilçesi Erciyesevler Mahallesi Ardıç Sokak’ta bir inşaatta çalışan Erciyes Üniversitesi Kayseri Meslek Yüksekokulu Makine Bölümü 2. sınıf öğrencisi C.T., 9. katta asansör halatının kopmasıyla boşluğa düşerek feci şekilde hayatını kaybetmişti.

 C.T. için Cami Kebir’de cuma namazının ardından kılınan cenaze namazına; ERÜ Rektörü Fahrettin Keleştemur, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, rektörlük öğretim görevlileri ve çok sayıda üniversiteli arkadaşı ve yakınları katıldı.

Baba Ahmet T.’nin oğlunun cenazesi sırasında oldukça bitkin olduğu gözlenirken, ikinci öğretim öğrencisi olan C.T.’nin ailesine yük olmamak ve okul masraflarını çıkarmak için inşaatta çalıştığı öğrenildi.

 Kılınan namazın ardından omuzlarda taşınarak cenaze nakil aracına konulan C.T.’nin cenazesi, şehir mezarlığında dualarla defnedildi.

Bir yanıt yazın