Forum Kayseri’de Kurulan Wipeout Parkuru Asuman Krause ile Renklendi

Türkiye’de ve dünyada milyonlarca izleyicisi olan ünlü televizyon yarışması Wipeout, özel parkuruyla televizyondan sonra dünyada ilk defa Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezleri’nde yer alıyor. 1 – 10 Haziran tarihleri arasında Forum Kayseri’de kurulan Wipeout parkurunu, 2 Haziran Cumartesi günü sempatik sunucu Asuman Krause sundu. Krause, parkurda yer alan oyunları da deneyerek, Forum Kayseri ziyaretçileriyle yarıştı.

Wipeout heyecanını ilk defa Asuman Krause eşliğinde deneyen Forum Kayseri ziyaretçileri heyecan ve eğlence dolu dakikalar yaşadı. Kıran kırana geçen mücadeleler sırasında Asuman Krause, Forum Kayseri ziyaretçileriyle röportajlar yaparak Wipeout coşkusunu doruğa çıkardı. Esprili sunumuyla Wipeout parkurunda keyifli anlar yaşatan Asuman Krause’ye Kayserililer büyük ilgi gösterdi.

1 – 10 Haziran tarihleri arasında Forum Kayseri’de devam edecek yarışma sonucunda Wipeout parkurunu en hızlı bitiren kişiye 1.000 TL değerinde hediye çeki verilecek.

Wipeout parkuru Forum Alışveriş Merkezleri’nde!

Bugüne kadar sadece televizyondan takip edilebilen rekabetle eğlenceyi birleştiren Wipeout, 3 farklı etaptan oluşan özel parkuru ile kendine güvenen ve eğlenmek isteyen herkesi Forum Alışveriş Merkezleri’nde bekliyor.

Forum Kayseri’nin ardından Wipeout parkuru Haziran – Eylül 2012 tarihleri arasında 7 Forum Alışveriş Merkezi’ni dolaşacak.

Bir cevap yazın