Forum Kayseri’de Araba Çekilişi

Forum Kayseri AVM’de yapılan çekilişte bir kişi araba sahibi oldu.

Forum Kayseri’de 28 Aralık-3 Mart tarihleri arasında düzenlenen ve her 50 TL’lik alış verişe bir çekiliş hakkı verilen kampanyanın Audi A5 marka otomobil kazanan talihli noter huzurunda belirlendi. Bay J’nin sunuculuğunu yaptığı çekilişten önce AVM’de bulunan birçok vatandaşa da çeşitli hediyeler dağıtıldı. 272 bin kişinin başvuru yaptığı çekilişte Selahattin Kaya Alp adlı vatandaş arabanın sahibi oldu.

Çekilişten hemen sonra cep telefonuyla aranan talihli vatandaş, bunun bir telefon şakası olduğunu zannetti. Çekilişle ilgili bilgi verilen ve AVM’ye gelmesi istenen talihli vatandaş telefon şakası olmadığını anlayınca sevinç çığlıkları attı. Fırıncı olduğu öğrenilen Selahattin Kaya Alp, çekilişin yapıldığı yere gelir gelmez sevincini Bay J’ye sarılarak gösterdi.

Eşiyle beraber gelen ve çok mutlu olduğunu ifade eden Alp, arabayı eşine hediye edeceğini söyledi. Otomobilin anahtarını Forum Kayseri AVM Genel Müdürü Gamze Ergel’in elinden alan çift, arabaya binip poz verdi. Arabayı kazandıklarını öğrenen Selahattin Kaya Alp’in eşi de, mutluluktan gözyaşlarını tutamadı.

Forum Kayseri AVM Genel Müdürü Gamze Ergel, çifti tebrik ederek, ihtiyacı olan birine çıkmasından dolayı mutlu olduğunu kaydetti.

Bir cevap yazın