Eczacıbaşı’ndan Detan, 40 yıldır güven veren uzmanlık sunuyor

Yaz aylarıyla birlikte ortaya çıkan böcekler yüzünden ne yapacağını şaşıranlar için, böceklerin köklerini kurutacak kesin çözüm ise Detan Maxi’de! Kullananların %97’sinin memnun olduğu Detan Maxi, mikrokapsülleri sayesinde böcek peşinden koşmaya son veriyor ve onları yuvalarında topluca yok ediyor.

Eczacıbaşı’nın haşerelerle mücadelede uzman markası olan Detan, güven veren uzmanlığıyla Türkiye’de tam 40 yıldır evleri ve tüketicileri haşerelerden koruyor. Detan ev içerisindeki hijyeni tehdit eden ve  varlığı ile huzursuzluk yaratan haşerelere karşı mücadelede en önemli yardımcınız.

Haşerelerle mücadelede terlik ve gazete gibi geleneksel yöntemlerin kullanıldığı 1972 yılında ilk kez Türk tüketicisiyle tanışan Detan, yıllar içerisinde ürün gamını hızla genişleterek sinek, hamamböceği, karınca, kene, fare, güve gibi birçok haşereye çözüm bulan 14 farklı çeşide ulaştı. Haşereyle mücadelede modern ve etkili yöntemlerin öncüsü olan Detan, 40. yılını kutladığı bugünlerde ev içerisindeki hijyeni garanti altına alıyor. Detan ürünleri her tür haşere için özel olarak geliştiriliyor, güçlü, yenilikçi, modern formülleri ve Eczacıbaşı’nın alışılmış kalitesi ile güven içinde koruyor.

Böceklerin köklerini kurutacak çözüm; Detan MaxiBöcek sezonuna girdiğimiz bu günlerde Türkiye’de alanında ilk ve tek olan Detan Maxi böceklerle mücadelede çok farklı bir çözüm sunuyor ve böcek peşinden koşmaya son veriyor. Kokusuz ve leke yapmayan özel yapısıyla böceklerin geçiş yollarındaki yerlere sıkılan Detan Maxi’nin formülündeki özel mikrokapsüller böceklere yapışıyor. Böceklerin yuvalarına taşıdığı bu kapsüller, 12 saat sonra etkin hale geçiyor ve böcekleri yuvalarında topluca yok ediyor. Hamamböceği, kene, karınca, sivrisinek ve karasinek üzerinde Maxi etki sağlayan ve kullananların %97’sinin memnun kaldığı, Detan Maxi, haşere problemine kesin çözüm sağlıyor.

Bir yanıt yazın