DADALOĞLU DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’ye hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Dadaloğlu Derneği Başkanı İbrahim Yıldırım ve Dernek Yönetimi Başkan Eke’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

10. Olağan İl Kongresi sonucu İl Başkanlığını seçilen Mete Eke’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Dadaloğlu Derneği Başkanı İbrahim Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Eke’yi makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Dadaloğlu Derneği Başkanı İbrahim Yıldırım,  ziyarette yaptığı konuşmasında Başkan Eke ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’de Teşkilat olarak sivil toplum örgütlerine verdikleri önemi anlattı. Sivil Toplum Örgütleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıkları zaman başarılı olunacağının altını çizen Eke, “hep birlikte bu devlete bu millete hizmet etme adına gayret göstermeliyiz. Bizler her zaman sivil toplum örgütlerinin yanındayız. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmazlarsa başarı oranları düşük olur. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak sivil toplum kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde olarak sesimizi duyuracağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın