Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri’de Bazı Açılış ve Ziyaretlerde Bulunacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, memleketi Kayseri’de bazı açılışlar yapacak ve bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Gül, Abdullah Gül Üniversitesi’ndeki çalışmalarla ilgili de bilgiler alacak.

Yarın (20 Haziran Çarşamba) günü akşam geç saatlerde Kayseri’ye gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Gül, Boydak Holding tarafından yaptırılan halı fabrikasını hizmete açacak. Burada işçilerle yemek yiyecek olan Gül, daha sonra Organize Sanayi Bölgesi’nde bazı fabrika ziyaretlerinde bulunacak.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde hayırseverlere verilecek ödül için düzenlenecek törene katılacak. Gül, Çocuk Hastanesi’ni ziyaret ettikten sonra hobi bahçesini gezecek.

Cumhurbaşkanı Gül, 22 Haziran Cuma günü ise kendisinin adının verildiği Abdullah Gül Üniversitesi’nin Sümer Kampüsü’nü ziyaret edecek. Buradaki çalışmalar hakkında bilgi alacak olan Gül, ardından Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret edecek. Gül, hemen ardından Abdullah Gül Üniversitesi kampüs alanında bulunan inşaat çalışmalarını inceleyecek. Akşam ise sivil toplum örgütlerinin katılacağı akşam yemeğine katılacak olan Gül’ün, 23 Haziran Cumartesi günü Kayseri’den ayrılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın