CHP’de Devir Teslim Gerçekleştirildi

CHP’de, hafta sonu yapılan genel kurul sonrasında Başkan seçilen Sadık Atila, düzenlenen tören ile görevi Ayhan Gülsoy’dan teslim aldı.

CHP il binası önünde düzenlenen törende konuşan Ayhan Gülsoy, 18 Şubat 2011 günü atama ile göreve geldiğini belirterek, “Atama ile göreve gelmiş bir arkadaşınızım. O günden sonra benimle birlikte çalışan İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, tüm ilçe başkanlarına, tüm partililere yürekten teşekkür ediyorum. Mazbatayı huzur içinde Sadık Atila’ya teslim ediyorum” diye konuştu.

Mazbatayı teslim alan Sadık Atila, “Birlik ve dayanışmamız beni çok etkiledi. Bundan sonra yapacağımız tüm çalışmaları bu birlik ve dayanışmayı tüm kalbimize yansıtacağız ve bundan sonraki çalışmalarımıza aksettireceğiz. AKP’nin sosyal, ekonomik, siyasi baskılarına karşın çok güçlü bir örgüt oluşturmak durumundayız. Bu örgütlü mücadelemizi kesinlikle çok daha ileri getirmemiz gerekiyor. Bunun için yapmamız gereken tüm her şeyi yerine getireceğiz. Çok planlı, çok sistemli örgütlenmeye yol alacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın