CHP Kayseri İl Danışma Kurulu Toplantısı il binasın da yapıldı.

5 Mart Salı günü Kayseri 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde Büyükşehir Belediyesi ile ilgili davanın 6’ncı duruşması gerçekleştirilecek. Bu duruşmayı izlemek üzere 20’ye yakın CHP’li milletvekili Kayseri’ye gelecek.

CHP Kayseri İl Danışma Kurulu Toplantısı il binasın da yapıldı.

Parti binasında yapılan CHP İl Danışma Kurulu toplantısına CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkulkoğlu, İl Başkanı Sadık Atila, Parti il yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri İlçe başkanları ve bazı sendikaların başkanları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl başkanı Sadık Atila, yaklaşık 8 ayda neler yaptıklarını anlattı. Seçim sürecince de neler yapmak gerektiğini anlatan Atila “Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini savunarak, “Çiftçi, esnaf, emekli hepsi zor zorumda. İnsanımız ekonomik olumsuzluklarla baş etmeye çalışıyor” dedi.

Toplantıda konuşan CHP Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili görülen yolsuzluk davasını değerlendirdi. Önümüzdeki salı günü aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum’un da yer aldığı 20’ya yakın hukukçu ve gazeteci kökenli CHP Milletvekilinin Kayseri’ye geleceğini söyleyen Kulkuloğlu, “5 Mart Salı günü Kayseri 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde Büyükşehir Belediyesi ile ilgili davanın 6’ncı duruşması gerçekleştirilecek. Bu duruşmayı izlemek üzere 20’ye yakın milletvekili arkadaşımla birlikte takip ececeğiz” dedi.

Kulkuloğlu, Kayseri’de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında gizli bir iktidar savaşının yaşandığını ileri sürdü.

CHP il danışma kurulu toplantısı basına kapalı olarak devam etti

Bir cevap yazın