CHP İL ÖRGÜTÜ PINARBAŞI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Örgütü Pınarbaşı ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Sadık Atila, il yöneticileriyle birlikte Pınarbaşı ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.

İl Başkanı Sadık Atila, Örgütten Sorumlu Başkan yardımcısı Halil Yıldız, Bilişimden Sorumlu Başkan yardımcısı Neşe Denizkurdu, yönetim kurulu üyesi veADK başkanı Ceren Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Memiş katıldı..

CHP’li il ve İlçe Örgütü  ilçede  semt pazarlarını ve esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinlerken hükümetin çalışmalarını eleştiren CHP İl Başkanı Sadık Atila, ilçelerin gelir kaynaklarının tarıma dayalı olduğunu, dünyadaki en pahalı mazotu Türkiye’nin kullandığı söyledi.

Pazar esnafı nakit sıkıntısı çektiklerini, vatandaşın alım gücü olmadığını ve kredi kartları ile alış veriş yaptıklarından dolayı Pazar esnafı olarak Post cihazı getirdiklerini belirtti.

Başkan Atila, “Esnaf ve vatandaş adeta bankalara muhtaç durumda, Esnaf ise Bağ-Kur ve vergilerini ödeyemez durumda. Biz CHP olarak Esnafın sağlık ve Bağkur primlerinin devlet tarafından ödenmesinden yanayız bunu destekliyoruz” dedi.

8 Mart Dünya kadınlar gününü de Pınarbaşı ilçesinde partilerle kutlayan İl Örgütü Pınarbaşı ilçesinde CHP’ye üye olan 15 kişiye parti rozeti taktı.

Bir cevap yazın