BOWLİNG TURNUVASINDA ‘KAPLANLAR’ TER DÖKTÜ

Kayseri Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bowling Turnuvasında basın mensupları bir araya gelerek kıyasıya ter döktü. Turnuvada  Herkes İçin Spor Federasyonu  Kayseri il temsilcisi  ve Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü  Basın sözcüsü Davut Güleç’in takımı ‘Kaplanlar’ adıyla yarıştı.

Kayseri Forum Alışveriş Merkezi’ndeki Bowling Adasında yapılan turnuvanın açılışında konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Kayserigaz”ın bir süreden beri Gazeteciler Cemiyetiyle sosyal sorumluluk faaliyet çerçevesinde bu tür etkinliklere katkı sağladığını belirterek,” Bowling Turnuvasının bu yıl üçüncüsünü yapacağız. Turnuva geleneksel hale geldi. Ben basın mensubu arkadaşlarımızın turnuvaya gösterdikleri ilgiden dolayı onlara da teşekkür ediyorum. Yarışma sonunda dereceye giren arkadaşlara kupalarını vereceğiz. Yarışma sonunda arkadaşların vitrininde hatıra olarak kalacaktır” dedi.
Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora konuşmasında, “Biz bu organizasyonu sizlerinde katkılarıyla geleneksel hale getirdik. Bu organizasyondaki amacımız sizlerle birlikte hoşça vakit geçirmek, iş dışında birlikte olmak. Sanıyorum bu camianın insanları da bu değişik ortamda bizim dışımızda pek fazla bir araya gelemiyorlar. Böyle bir şeye de vesile olduğumuz için mutluyuz” diye konuştu.
20 takımın katıldığı ve kıyasıya yarıştığı turnuvada birinciliği Teknik Spor takımı, ikinciliği Tempo Gazetesi, üçüncülüğü ise İhlas Haber Ajansı ekibi elde etti. Dereceye girenlere kupa ve hediyeleri protokol tarafından verildi ve günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.
Kayseri Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bowling Turnuvası”nda basın mensupları bir araya gelerek kıyasıya ter döktü. Turnuvada Herkes İçin Spor Federasyonu  Kayseri İl temsilcisi ve Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü basın sözcüsü Davut Güleç’in takımı ‘Kaplanlar’ adı ile yarıştı. Geçen yıl turnuva ikincisi olan takım  bu kez ilk turda puanlama hatası ve itiraza rağmen  2 sayı ile elendi.

Bir yanıt yazın