Başkan Özhaseki, Doğu ve Güneydoğu’dan gelen öğrencilerle hitap etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden gelen öğrencilerle buluştu.

Erciyes Üniversitesi SabacıKültür Merkezi’nde gerçekleşen programda yaklaşık 500 lise öğrencisine Kayseri’yi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini anlatan Başkan Özhaseki, Kayseri’nin Türkiye’nin en modern şehri olduğunu söyledi.

Öğrencilere Kayseri’de kaldıkları süre içerisinde her türlü yardım ve desteği sağlayacaklarınıkaydeden Başkan Özhaseki, “Sizler burada bizim misafirimizsiniz. Umarım burada kaldığınız süre içerisinde Kayseri’den iyi anılarla ayrılırsınız” diye konuştu.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Özhaseki, öğrencilere geleceğe dair plan yapmalarınıve bu planı gerçekleştirmek için de gayretli çalışmalarını tavsiye etti.

Programın son bölümünde öğrencilerden gelen talepleri dinleyen ve soruları yanıtlayan Başkan Özhaseki, bir soru üzerine Kayseri’nin kendi iç dinamiklerini harekete geçirerek proje ve yatırım gerçekleştirdiğini ve bu kapsamda Erciyes Kış Turizm Merkezi, Kadir Has Stadı, Kongre ve Spor Merkezi gibi devasa hizmetleri ortaya koyduğunu ifade etti.

Programın sonunda gençlerin büyük ilgisiyle karşılaşan ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Özhaseki, bir öğrencinin isteği üzerine de kravatını hediye etti.

Bir cevap yazın