Başkan Atila; AKP hükümeti Türkiye’yi tozpembe göstermeye devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Sadık Atila, il  yöneticileriyle birlikte Yeşilhisar ve İncesu  ilçelerini ziyaret ederek, esnafların sorunlarını dinledi.

Ziyarete İl Başkanı Sadık Atila, yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları katıldı. CHP’li heyet  ilçede semt pazarlarını ve esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinlerken hükümetin çalışmalarını eleştiren CHP İl Başkanı Sadık Atila, ilçelerin gelir kaynaklarının tarıma dayalı olduğunu, dünyadaki en pahalı mazotu Türkiye’nin kullandığı söyledi. Bir emekli vatandaşın aldığı maaştan şikayetci olması üzerine ; Atila, “Yunanistan iflas etti emeklisi 4 bin 500 TL alıyor. Bizim emeklimiz ise 700 TL alıyor. Sorunları aşmak için bir bütün olmalıyız. Esnaf borçlu, Kayseri sanayisi borçlu, çiftçilerimiz mağdur durumda ve mazot alamıyorlar. Bu kadar sıkıntımız varken AKP hükümeti Türkiye’yi tozpembe göstermeye devam ediyor” dedi.

CHP İl Başkanı Sadık Atila , Çiftçilerin su sıkıntısının olduğundan haberdar olduğunu belirterek, “Çiftçinin su sıkıntısının olması işlerini daha da zor hale getiriyor. Su kuyularına sayaç takılarak para alınacak. Bu yasa mecliste onaylanmak üzeredir. Sizler ne olursa olsun dik durmalısınız. Kimleri nasıl desteklediğinizin farkında olmalısınız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın