Ana Sayfa / Haberler / Spor / Ziraat Kupası hakemleri belli oldu

Ziraat Kupası hakemleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası –  5.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.11.2017
13:00
KAFKAS ÜNV.PROF DR.ABA MÜSLÜM GÜVEN STADI KARS 36 SPOR
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) HAKAN CEYLAN
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) BERSAN DURAN
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) FAHREDDİN SELÇUK
28.11.2017
14:30
VODAFONE PARK

(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
BEŞİKTAŞ A.Ş.
Detaylar
GRANDMEDICAL MANİSASPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BURAK ŞEKER
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
28.11.2017
14:45
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) BURAK CANSIZ
(D) ALPER ÇETİN
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) UFUK ILGAZ
28.11.2017
18:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MEHMET METİN
(D) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) SABRİ ÇELİK
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
28.11.2017
20:30
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş.
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) MURAT ÖZCAN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) RECEP KULAK
29.11.2017
13:00
16 MAYIS ŞEHİRSTADI BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) KADİR SAĞLAM
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) KİRAMİ ÇELİK
29.11.2017
14:30
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş.
Detaylar
BOLUSPOR (H) SERKAN ÇINAR
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) CANER AK
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) ABDÜLKADİR KARDEŞ
(T) BÜLENT BALTA
29.11.2017
16:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR
Detaylar
BUCASPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) MERT GÜZENGE
(G) MÜRVET SEZER
(T) CEMİL KAYHAN
(T) İLKER EMİR
29.11.2017
16:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) İLKER TAKPAK
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) FAİK DEMEZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
29.11.2017
18:45
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş.
Detaylar
BURSASPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) EMRE MALOK
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) TARIK ANTALYALI
(T) MURAT KARAMAN
29.11.2017
20:30
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş.
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) ALİ ATASEVER
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) REFİK EMRE
30.11.2017
13:30
YALOVA ATATÜRK ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.    
30.11.2017
15:30
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR    
30.11.2017
16:30
12 ŞUBAT KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    
30.11.2017
17:30
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş.    
30.11.2017
20:30
KADİR HAS STADI KAYSERİSPOR
Detaylar
EYÜPSPOR    
 

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu –  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2017
20:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-0
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ERKAN ENGİN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET ŞAHİN
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
(T) ERHAN ASLAN
25.11.2017
14:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. 2-0
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) MURAT ÖZCAN
(G) HAMZA IŞIN
(T) SÜLEYMAN ARKAN
(T) BÜLENT KANTAR
(T) OSMAN KAYAALP
25.11.2017
16:30
YENİ MALATYA STADYUMU EVKUR YENİ MALATYASPOR 0-0
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) HALİT ARSLAN
(T) ALİ TEMİZ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
25.11.2017
19:30
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. 2-0
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ENGİN KURT
(T) ORHAN TATAR
(T) SURURİ SAYDAM
(T) HAKAN YAPAN
26.11.2017
14:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-2
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) ALİ PALABIYIK
(Y) EKREM KAN
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(D) KORAY GENÇERLER
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) AHMET TOLUNAY
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) AHMET BURAN
26.11.2017
14:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 2-1
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) KADİR SAĞLAM
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) NİHAT DOKER
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) RAMAZAN GÜN
26.11.2017
16:30
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. 2-1
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) KEREM ERSOY
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) BÜLENT UYGUR
(T) YILDIRAY ARSLAN
(T) NAZİF ÇILDIR
26.11.2017
19:30
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. 0-1
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ERDEM BAYIK
(D) SERKAN TOKAT
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) ERHAN ŞAHİN
27.11.2017
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 1-1
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) ALPER ULUSOY
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) AHMET BOZAN
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
 

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu –  14 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
14:00
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR    
02.12.2017
16:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.    
02.12.2017
19:30
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş.
Detaylar
GALATASARAY A.Ş.    
03.12.2017
14:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR
Detaylar
BURSASPOR    
03.12.2017
14:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ
Detaylar
DEMİR GRUP SİVASSPOR    
03.12.2017
16:30
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ    
03.12.2017
19:30
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş.
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş.    
04.12.2017
20:00
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ TRABZONSPOR A.Ş.
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.    
04.12.2017
20:00
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU AYTEMİZ ALANYASPOR
Detaylar
KAYSERİSPOR    
 

TFF 1. Lig –  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2017
18:00
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2-1
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) ARKIN AKGÖL
(Y) EMİN YILDIRIM
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) TANER GİZLENCİ
(T) SUAT ÇOBAN
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
25.11.2017
13:00
ATATÜRK OLİMPİYAT İSTANBULSPOR A.Ş. 1-1
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) ALPER ÇETİN
(G) TURGAY GÜDÜ
(T) MEHMET TUNA
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) BARIŞ ŞENSOY
25.11.2017
13:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. 3-2
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) VURAL GÜL
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) MEHMET KAYA
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
25.11.2017
15:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 0-1
Detaylar
BOLUSPOR (H) SÜLEYMAN ABAY
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) ŞEVKET CANITEZ
25.11.2017
15:30
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0-1
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) BURAK ŞEKER
(G) OĞUZ SARVAN
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) ALPER YÜCEL
26.11.2017
13:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR 2-0
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) ADNAN ŞEKER
(T) AHMET SERT
(T) CELALETTİN YAVUZ
(T) RAMAZAN KALAYCI
26.11.2017
15:30
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR 1-1
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) MERT GÜZENGE
(G) NECDET ERDİLEK
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
(T) ERCAN OKUR
26.11.2017
18:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-2
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) ŞEVKET UYAR
(T) BARIŞ BİRİNCİ
27.11.2017
18:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR 0-2
Detaylar
BALIKESİRSPOR BALTOK (H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) FURKAN ÜRÜN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) ÖMER DALMAN
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) HALİT YAKUPOĞLU
 

TFF 1. Lig –  14 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.12.2017
18:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş.
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ    
02.12.2017
13:00
ÇAYKUR DİDİ ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Detaylar
DENİZLİSPOR    
02.12.2017
13:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ
Detaylar
ÜMRANİYESPOR    
02.12.2017
15:30
  SAMSUNSPOR
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR    
03.12.2017
13:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.    
03.12.2017
13:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş.    
03.12.2017
15:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR
Detaylar
ELAZIĞSPOR    
03.12.2017
15:30
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK
Detaylar
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR    
04.12.2017
18:00
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
Detaylar
GRANDMEDICAL MANİSASPOR    
 

TFF 2. Lig –  Grup Kırmızı –  15 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
13:30
MALTEPE HASAN POLAT SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
Detaylar
HATAYSPOR    
03.12.2017
12:00
ESENLER STADI EYÜPSPOR
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş.    
03.12.2017
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    
03.12.2017
13:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR
Detaylar
TOKATSPOR    
03.12.2017
13:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU    
03.12.2017
13:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR    
03.12.2017
13:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966
Detaylar
AFJET AFYONSPOR    
03.12.2017
13:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR    
03.12.2017
18:00
MENEMEN TAHİR ŞAHİN STADYUMU MENEMEN BELEDİYE SPOR
Detaylar
BUCASPOR    
 

TFF 2. Lig –  Grup Beyaz –  15 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
13:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR    
02.12.2017
13:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş.
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK    
03.12.2017
13:00
12 ŞUBAT KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR    
03.12.2017
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR
Detaylar
ŞANLIURFASPOR    
03.12.2017
13:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR
Detaylar
ALTAY    
03.12.2017
13:30
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR    
03.12.2017
13:30
  SAKARYASPOR A.Ş.
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR    
03.12.2017
13:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR
Detaylar
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR    
03.12.2017
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR
Detaylar
FETHİYESPOR    
 

TFF 3. Lig –  Grup 01 –  15 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
13:30
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
Detaylar
DÜZCESPOR    
02.12.2017
13:30
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR
Detaylar
KEMERSPOR 2003    
03.12.2017
13:00
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş.
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR    
03.12.2017
13:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR    
03.12.2017
13:00
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
Detaylar
YOMRASPOR    
03.12.2017
13:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR
Detaylar
BAYRAMPAŞA    
03.12.2017
13:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR    
03.12.2017
13:30
18 MART ÇANAKKALE DARDANEL SK
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR    
03.12.2017
13:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR
Detaylar
ÇATALCA SPOR    
 

TFF 3. Lig –  Grup 02 –  15 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.    
02.12.2017
13:30
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR
Detaylar
TİRE 1922 SPOR    
03.12.2017
13:00
PAZAR İLÇE PAZARSPOR
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR    
03.12.2017
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ    
03.12.2017
13:00
19 EYLÜL STADI YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR    
03.12.2017
13:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş.
Detaylar
GÖLCÜKSPOR    
03.12.2017
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR    
03.12.2017
13:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
03.12.2017
13:30
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR
Detaylar
EROKSPOR A.Ş.    
 

TFF 3. Lig –  Grup 03 –  15 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2017
13:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.    
03.12.2017
13:00
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR    
03.12.2017
13:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş    
03.12.2017
13:00
ARSİN İLÇE STADI ARSİNSPOR
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR    
03.12.2017
13:30
NAMIK KEMAL STADI TEKİRDAĞSPOR
Detaylar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ    
03.12.2017
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR    
03.12.2017
13:30
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR    
03.12.2017
13:30
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.    
03.12.2017
13:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR    

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Taekwondo Gençler il şampiyonası başladı

Federasyon faaliyet proğramındayer alan  Taekwondo Gençler il şampiyonası Kayseri’de başladı.  Talas spor salonunda 10 kategoride …