Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Yurtta 7 erkek öğrenciye tecavüz, müdür veli dövdü ve kardeşten ablaya suçlama

Yurtta 7 erkek öğrenciye tecavüz, müdür veli dövdü ve kardeşten ablaya suçlama

Türkiye’de çocuklara yönelik  tecavüz olayları bitmek bilmiyor.  Son olayda  özel bir yurtta kalan 7 erkek öğrenciye tecavüz eden  erkek görevli yakalandı. Bir okul müdürü, engelli veliyi dövmekten açığa alındı. Bir küçük kardeş ise ablasının  gayrimeşru ilişkide doğurduğu bebebeğini zindana gömdüğünü öne sürdü.

İzmir’in Dikili ilçesinde bulunan özel ortaöğretim yurdunda kalan bazı öğrencilerin aileleri, çocuklarının cinsel istismara uğradığını iddia ve şikayet etti. Bunun üzerine, yurtta kalan 7 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen görevli Ö.F. yakalandı.

Samsun’un Atakum ilçesinde  oturan evli 2 çocuk annesi Y.T.(27)’nin kız kardeşi F.T., bekarken İstanbul’da yaşayan ablasının bir kişi ile yaşadığı ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp Yedikule Zindanları’na gömdüğünü  iddia etti.  Yakalanan Y.T.  suçlamaları kabul etmedi,  kız kardeşi ile arasının bozuk olmasından iftira attığını söyledi.

Antalya’nın Kaş ilesi Sütleğen Mahallesi’nde bulunan  Sütleğen İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olan Y. A., 3. Sınıf öğrencisi 10 yaşındaki O.K.’nı dövdüğü iddiası ile  ilçe Milli Eğitime şikayet edildi. Bunu öğrenen öğretmen şikayetçi baba M.A.’yı  telefonda, anneyi de yolda tehdit etti. Çocuğu dövmediğini belirten öğretmen tartışma sırasında engelli veli babanın üzerine yürüdü. Öğretmen Y.A. açığa alındı.  Üç soruşturmada devam ediyor.

Göz Atabilirsiniz.

Dilenci çocuklar ve  İşçilerde sona gelindi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında; 10.08.2015 tarih ve 2015/5 sayılı …