YouTube’u çalmaya çalışmışlar!

Dev bir sitenin, 2006 yılında tüm YouTube’u “çalmaya çalıştığını” biliyor muydunuz?

Megaupload‘ın kapatılmasının ardından sular durulmuyor. FBI’ın Megaupload‘a açtığı davayla ilgili detaylar, yavaş yavaş ortaya çıkıyor. FBI, Megaupload’da çalışanların Skype’daki görüşme kayıtlarını talep ederken, 72 sayfayı bulan dava dosyasında çok ilginç diyaloglar göze çarpıyor.

Megaupload ekibinden Bram van der Kolk, şu sözleri sarfediyor: “YouTube videolarını indirmeye devam edecek kapasitede sunucuya sahip miyiz? Kim, bu konuyu tekrar açıyorum ama bu gerçekten öncelikli bir iş.” Yazışmada geçen Kim, elbette Megaupload’ın kurucusu Kim Dotcom‘dan başkası değil.

Kolk, yazışmanın devamında şunları söylüyor: “Şu an için YouTube videolarının yüzde 30’u bizde. Tüm içeriğe sahip olduğumuzda bundan nasıl faydalanacağımız üzerine ayrıca düşüneceğiz.”

Megaupload‘ın avukatlarından Ira Rothken ise News.com’a konuyla ilgili yaptığı açıklamada yorum yapmak istemediğini ve davanın lehlerine sonuçlanacağını dile getirdi.

Hakkında Davut GÜLEÇ

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın