YILLIK ASANSÖR HİZMET PROTOKOL SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

sozlesme [640x480]Hacılar Belediye Başkanı Dr. Doğan Ekici, belediye sınırları içerisinde yer alan asansörlerin bakım ve işletmelerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için bugünden itibaren anlaşma yapılan A tipi muayene kuruluşu tarafından denetleneceğini söyledi.

Belediye sınırları içerisinde yer alan asansörlerin bakım ve işletmeleri 18.11.2008 tarih ve 27058 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmeliğe göre A tipi muayene kuruluşu tarafından yapılacağını belirten Hacılar Belediye Başkanı Dr. Doğan Ekici, bu kapsamda A tipi muayene kuruluşu olan Buğlem Asansör Muayene Kontrol Belgelendirme Eğitim ve Gözetim şirketi ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti. Başkan Ekici, Hacılar halkının sağlığı ve güvenliği için önem arz eden bir konu olduğunu gereken hassasiyeti gösterdiklerini ve sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Buğlem Asansör Muayene Kontrol Belgelendirme Eğitim ve Gözetim şirket müdürü Levent Uğur ise A tipi muayene kuruluşu olarak Hacılarlı vatandaşların daha güvenli asansöre binebilmeleri için hizmet vereceklerini, güvenli yeşil etiketli asansörlere bindirmeyi taahhüt ettiklerini ifade etti.

Açıklamanın ardından Hacılar’da ki asansörlerin muayene ve kontrol işlerini yürütmek için Yıllık Asansör Hizmet Protokol Sözleşmesi imza altına alındı.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …