YETİMLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELİNDİ

develi yetim (2) [640x480] develi yetim (3) [640x480] develi yetim (1) [640x480]Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın isteğiyle gerçekleştirilen “Yetimler İftarı” yapıldı.

Mahalle muhtarlarından yardım alınarak tespit edilen yetim, öksüz çocuklar ve Suriye’den iltica eden misafirler Develi Kaymakamı Enver Ünlü, Garnizon Komutanı Erdoğan Mutlu, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sert, İlçe Müftüsü Cafer Kılıç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan’la iftar yemeğinde bir araya geldiler. Başkan Cabbar ve Kaymakam Ünlü davete icabet eden misafirleri selamlayarak tek tek hoş geldin ettikten sonra yemek öncesi muhtarlardan çocukların durumuyla ilgili bilgiler aldılar. Yemek esnasında Başkan Cabbar “İnşallah bu hayırlı bir başlangıç olur ilerleyen yıllarda ve zamanlarda bu faaliyetlerin ağı genişleyerek yetimlerimize ve öksüzlerimize daha fazla destek olup ihtiyaçlarını giderecek fonlar oluştururuz. Bizim medeniyetimiz yetim medeniyetidir.” diyerek hissiyatını dile getirdi. Diğer protokol mensupları da bu faaliyetlerin devamlı olması gerektiğine vurgu yaptılar.

Develi Türk Hava Kurumu temsilcileri de çocuklara hediyeler dağıttıktan sonra Başkan Cabbar’a da Türk hava Kurumu logolu şapka, anahtarlık ve Türk Bayrağı hediye ettiler. Yemekten sonra çocuklara oyun alanı ücretsiz olup çocuklar gönüllerince eğlendiler. Çocuklar için böylesi bir akşam düşündüğü için misafirler Başkan Cabbar’a teşekkürlerini ilettiler.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …