YETİMLERİN BAYRAMLIKLARI MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN

DSC_0708 [640x480]Kayseri ilinde yer alan yetimlerin büyükşehir öncülüğünde iftar yemeği verildiğini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yetimler için verilen iftar yemeğine Melikgazi belediyesi olarak katıda bulunduklarını ancak bununla yetinmeyip yetimlere yardım ve hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.

Kayseri il genelinde 550 yetim bulunduğunuifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, yetimlerin bu toplumun bir parçası ve kollanması, korunması ve sahip çıkılması gerektiğini çünkü toplumsal dayanışmanın bunu getirdiğini belirti.

Melikgazi belediyesi olarak verilen iftar yemeğine katkı sağladıklarını ve 275 yetimin de bayramlıkların Melikgazi belediyesince alınacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Melikgazi Belediyesi olarak her zaman toplumsal dayanışma ve barışın öncülüğü yapıyoruz. Toplumun her kesimine ve her yaş grubuna hitap eden hizmetler sunuyoruz. Önceliğimiz insandır. Bu neden ile halk ve çevre sağlına, eğitime ve konutların sağlıklı yapılaşmasına önem veriyoruz. Bu toplumun bir parçası olan ve toplumsal birliğin ihtiyaç duyduğumuz yetimlerimize sahip çıkıyoruz. Bu bayram onların bayramlıkları Melikgazi Belediyesinden olacaktır. İncitmeden, gururlarını kurmadan ve onurlarını zedelemeden onları sahip çıkıp, topluma kazandıracağız. Bizim bu çalışmamız bir bakıma teşvik niteliğindedir. Çünkü Kayseri hayırseverler şehridir. Bunun için gerekli çalışma başlatılmış olup bayram öncesi bayramlıkları teslim edilecektir  ”

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …