Yaz sıcağında taze su ile ferahlayın

Waternet_Logo [640x480]Yaz aylarında vücudun daha fazla su kaybetmesi nedeniyle su ihtiyacı artıyor. Sıcak havanın etkisiyle taze suya ulaşmak zorlaşırken, sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan Waternet bu yaz herkesi taze ve sağlıklı suyu kendi evlerinde üretebilmesini sağlayan mükemmel hizmetleriyle tanışmaya davet ediyor.

Waternet Genel Müdür Yardımcısı Aydın Bolkar, yaz aylarında su arıtma sistemlerine talebin daha da arttığına dikkat çekerek “Su ihtiyacının artığı yaz aylarında taze suya ulaşmak giderek zorlaşıyor. Waternet’in Türkiye’de bir benzeri olmayan mükemmel hizmet kalitesi sayesinde herkes güvenilir ve taze su içmenin keyfini yaşıyor” diyor.

Sağlıklı bir yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan su, sıcak yaz günlerinde daha büyük bir ihtiyaç haline geliyor. Vücudumuz, yaz mevsiminde sıcak havanın etkisiyle kaybettiği suyu geri kazanmak için daha fazla suya ihtiyaç duyuyor. Yaz aylarında su kaybına bağlı olarak vücut direncinin azalması sonucu yaşanan sıcak çarpması, baş dönmesi, halsizlik, yorgunluk gibi sağlık sorunlarına karşı günde en az 2 litre su tüketilmesi büyük önem taşıyor. Öte yandan özellikle yaz aylarında damacana ve plastik şişelerde satılan suyun tazeliğini koruması daha da zorlaşıyor.

‘Taze su içmek herkesin hakkı’

‘Sağlıklı Su Herkesin Hakkı’ sloganıyla taze suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan Waternet, bu yaz herkesi taze ve sağlıklı suyu kendi evlerinde üretebilmesini sağlayan mükemmel hizmetleriyle tanışmaya davet ediyor. Büyüyen kentleşme nedeniyle giderek zorlaşan taze suya ulaşımı ayrıcalık olmaktan çıkaran Waternet’in şık tasarımlı su arıtma cihazları sayesinde, yaz sıcağında suyun ferahlığıyla tazelenmek mümkün.

Waternet Genel Müdür Yardımcısı Aydın Bolkar, yaz aylarında su arıtma sistemlerine talebin daha da arttığına dikkat çekerek “Su ihtiyacının artığı yaz aylarında taze suya ulaşmak giderek zorlaşıyor. Waternet olarak sadece aylık abonelik bedeli karşılığında herkesin taze suyu evinde ya da iş yerinde üretebilmesini sağlayan bir hizmet sunuyoruz. Waternet’in Türkiye’de bir benzeri olmayan mükemmel hizmet kalitesi sayesinde herkes güvenilir ve sağlıklı su içmenin keyfini yaşıyor” diyor.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …