Yaz sıcağında başınız terlemeyecek

blue jel air yastık (2) [640x480] BRN Logo son [640x480]Dünyanın en rahat yeri sloganıyla 60’a yakın ülkeye sağlıklı uykunun kapısını açan BRN Yatakları, terlemenin en sık olduğu baş kısmına “Blue Jel Air” yastıkla çözüm üretti.

Yurt genelinde birden bastıran aşırı sıcaklar, yaşam konforunu olumsuz yönde etkiliyor. Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz yatakta, sık terlemelerle uyanmalar, uyuyamama, yorgun kalkma gibi sorunlar ise aşırı sıcaklarda yoğun şekilde yaşanıyor.

Yaz aylarının güzelliğine karşın, insanları en fazla rahatsız eden bu olumsuzluğu gidermek için yıllar süren ARGE çalışmalarını sonlandıran BRN Yatakları, blue jel yatağın yanı sıra kısa süre önce piyasaya sunduğu “Blue Jel Air” yastıkla da vücutta en fazla rahatsızlık veren baş kısmındaki terlemeyi minimuma indirmeyi başardı.

Dünya genelinde 60’a yakın ülkeye yatak ihraç eden BRN Yatakları’nın son yastığı Blue Jel Air ile sıcaklar ve Ramazan’da sağlıklı uykunun kapısını açtıklarını belirten firma Genel Müdürü Berna İlter, “Yastık yüzeyinde bulunan jel katman sayesinde özellikle yaz aylarında sıkça rastlanan terleme sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Yastık yüzeyinde bulunan jel katman sıcaklığı kontrol ederek kişilerin daha serin ve rahat bir uyku uyumalarını mümkün hale getiriyor” dedi.

-Infinity 3000’de indirim devam ediyor-

Bu arada, BRN’nin 3000 yay sistemine sahip Infinity 3000 yatağında yüzde 20 oranında indirim fırsatı Ramazan ayında da devam ediyor. Türkiye’de sadece BRN tarafından üretilen 3000 yay sistemi ile vücudun tüm noktaları desteklenirken, yatakta bulunan yayların bağımsız olarak hareket etmesiyle uyku sırasında çiftler birbirlerinin hareketlerinden etkilenmiyor. 

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …