VALİ ESNAF ZİYARETLERİ

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, kentin gelişiminde önemli görev üstlenen esnaflara yönelik düzenlediği ziyaretlerini sürdürdü.

Vali Düzgün, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık ile birlikte ilk olarak Hunat Cami çevresindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı kazançlar temennisinde bulundu. Çay ocağındaki vatandaşların isteğini kırmayarak bir süre burada oturan ve ikram edilen çayla birlikte vatandaşlarla güncel konulara ilişkin sohbet eden Vali Düzgün yol güzergâhındaki esnafları da ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu.
Vali Düzgün daha sonra Kazancılar Çarşısı ve Kapalı Çarşı’yı da ziyaret ederek esnaflarla ve alış veriş yapan bazı vatandaşlarla görüşerek istek ve önerilerini dinledi.
Vali Düzgün’ü aralarında gören esnaf ve vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirdiler.vali esnaf (1) [640x480] vali esnaf (2) [640x480] vali esnaf (3) [640x480] vali esnaf (4) [640x480] vali esnaf (5) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın