Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe

Kayseri’de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı 3 ayrı operasyonda 12 kişi gözaltına alınırken, yaklaşık 90 kilo esrar maddesi ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre ekiplerin ilk olarak Kayseri’de uyuşturucu ticareti yapan ve Diyarbakır’dan temin edilen uyuşturucuyu piyasaya sürmeye çalışan H.K., B.C., T.B., F.K., G.C., B.T., M.A., K.G. ve B.K.’nın yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. Şüphelilerin üstünde ve gösterdikleri yerde yapılan aramalarda 13 adet ecstasy hap ve 74 kilo 0.56 gram esrar ele geçirildiği kaydedildi.

Operasyon çerçevesinde M.A., K.G. ve B.K., F.K., T.B.,’nin tutuklandığı, G.Ç., ve B.T.’nin ise serbest bırakıldığı bildirildi.

Diğer bir operasyonda ise Kayseri-Malatya karayolunda durdurulan bir otomobilde arama yapıldığı ve 10 kilo 493 gram esrar maddesi bulunduğu, olayla ilgili olarak gözaltına alınan V.M. ve E.B.’nin çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandığı kaydedildi.

Torbacı tabir edilen şahıslara yönelik olarak gerçekleştirilen başka bir operasyonda ise A.B. isimli zanlının yakalandığı, kullandığı otomobilde 176 gram esrar maddesinin ele geçirildiği bildirildi. A.B. isimli zanlı hakkında başlatılan soruşturmanın sürdürüldüğü kaydedildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın