Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Üniversiteli genç kız arkadaşını bıçakladı, boğdu, kendi boynunu ve bileklerini kesti

Üniversiteli genç kız arkadaşını bıçakladı, boğdu, kendi boynunu ve bileklerini kesti

Üniversiteli 19 yaşındaki F.K., birlikte intihar kararı aldığını iddia ettiği 17 yaşındaki kız arkadaşı A.K.’i bıçakladıktan sonra yastıkla boğarak öldürdü, ardından kendi boynunu ve bileklerini keserek yaşamına son vermek istedi.

Burdur’un Ağlasun merkez Sakarca Mahallesi Pişkin Sokak’taki öğrenci apartında  gelişen olayda, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Ağlasun Meslek Yüksekokulu (MYO) Posta Hizmetleri Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi F. K., Mersin Havsa Sultan Kız Meslek Lisesi öğrencisi olan kız arkadaşı A.K. ile birlikte intihar kararı aldı. Ardından kız arkadaşını  bıçakladı ve yastıkla boğdu. Apartta kalan diğer öğrencilerin ihbarı ile olay yerine gelen ekipler, genç kızın öldüğünü, boynunu ve bileklerini kesen F.K. ise hastanede tedavi altına alındı. F.K., kız arkadaşının kendisini aldatması nedeniyle bir mektup hazırlayarak intihar kararı aldıklarını belirtti. Soruşturma devam ediyor.

Göz Atabilirsiniz.

Ham petrol hırsızlığına 5 gözaltı

Ham Petrol Boru Hattı’ndan 5 ton ham petrol çalan 5 kişi  Niğde’de Jandarma ekipleri tarafından …