ÜNİVERSİTELER GENÇLİK 4. GALİBİYETİNİ ALDI..

Erkekler Basketbol Bölgesel liginde 5. grupta mücadele eden Kayseri temsilcilerinden Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü hafta sonu oynadığı müsabakada misafir ettiği Trabzon İdmanocağıspor  kulübünü  55-52 mağlup ederek  ligdeki 4. galibiyetini aldı.

Maçta Antrenör -Oyuncu Hasan Aksoyak sakatlığından dolayı  oynamadı. Mert İskender ise 1. periyotta sakatlanarak maçı tamamlayamadı.

Maçtan sonra bir değerlendirme yapan Hasan Aksoyak ” Geçen hafta aldığımız yenilgiden sonra bu hafta ligin güçlü ekiplerinden Trabzon İdmanocağı’na karşı maçın başından sonuna kadar çok güzel bir oyun sergiledik. Bu hafta sakat oyuncularımızın fazla olması nedeniyle maça eksik kadroyla çıktık. Buna rağmen özellikle maçın ilk yarısı başabaş geçti ve soyunma odasına 32-29 önde girdik. 3.periyotta birara öne geçtik ve farkı 6 sayıya kadar çıkardık ancak periyotun sonunda yaptığımız basit hatalar nedeniyle bu periyotu da 1 sayı geride kapattık. Son periyotta farkı kapatarak 5 sayı kadarda öne geçtik. Ancak özellikle pota altı oyuncularımızın faul problemine girmesi nedeniyle son 2 dakika başabaş geçti. Bulduğumuz şansları iyi değerlendirerek güçlü rakibimiz karşısında müsabakadan 55-52 galip ayrıldık ve moral kazandık. Önümüzdeki hafta maçımız yok kalan 3 haftada ise grubun ilk 3 sırasında yer alan takımlarla  maça çıkacağız. Bu maçlarda da en büyük amacımız nispeten genç ve tecrübesiz kadromuzla güzel bir oyun sergilemek ve mücadele etmek olacak.. Çalışmalarımız salı günü  yapacağımız hazırlık maçıyla başlayacağız.. Hafta sonu centilmence mücadele eden Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü Antrenör, İdareci ve oyuncularını tebrik ediyor bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyorum.” dedi..

''HER ATTIGI GIRIYOR''

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın