Ana Sayfa / Haberler / Politika / Umut Çınarı Derneği Başkanı Ümit Solak Özer’de CHP’de adaylığını açıkladı

Umut Çınarı Derneği Başkanı Ümit Solak Özer’de CHP’de adaylığını açıkladı

Umut Çınarı Derneği Başkanı Ümit Solak Özer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Halen ilçe kongrelerine devam eden CHP’de gözler İl kongresine çevrilmiş durumda. CHP Kayseri İl Başkanlığı görevini yürüten Feyzullah Keskin ile birlikteUmut Çınarı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Solak Özer’de, İl başkanlığına aday olduğunu duyurdu. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylığını açıklayacağını belirten Özer, somuthaber.com ekibine konuştu. Özer, “Ben bir kadınım ve anneyim. Kadın olduğum için Başkanlığa aday olacağım. Çünkü partimizin buna ihtiyacı var. Almış olduğum kararı ilk olarak İl başkanımız Feyzullah Keskin ile paylaştım. Kendisi de bana başarı dileğinde bulundu. Önümüzdeki süreçte yine yapacağımız toplantılar sonrasında kararım değişmezse basın toplantısıyla kararımı kamuoyuna duyuracağım. Kararı verecek olan ve başarılı olacağına inandıkları kişiyi İl başkanlığına taşıyacak olanlar partililerimizdir. Sonuç ne olursa olsun kazanan partimiz olsun” şeklinde konuştu.

Göz Atabilirsiniz.

Abdullah Gül’den eleştirenlere yanıt..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  eleştirdiği Abdullah Gül “Gerekli gördüğümde açıklamalara devam edeceğim” açıklaması yaptı. 696 …