UHKİB UYGULAMALI KALIP EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

UHKİB - KALIP EĞİTİMİ (1) [640x480]Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), 2 gün süren uygulamalı kalıp eğitimi düzenledi.

UİB üyeleri tarafından yoğun katılım gösterilen eğitimde, tam boy kalıp üzerinde temel etek, pantolon, beden, ceket kalıp çizimi, model uygulama kalıp çizimleri, pastal ve seri bilgisi gibi konular ele alındı.

İstanbul Moda Akademisi (İMA) eğitmenlerinden Burcu Yıldırım’ın verdiği eğitimde katılımcılar, tam boy manken üzerinde uygulamalı olarak kalıp çıkarma konusunda bilgi aldılar.

Moda endüstrisinde tasarım sürecinin en önemli adımlarından birinin kalıp çıkarma ve model geliştirme alanı olduğunu ifade eden Burcu Yıldırım, “Profesyonelce hazırlanmış bir kalıp, tasarımı yapılmış bir ürünün serileştirilmesinde ve üretim sürecinin sonuçlandırılmasında çok önemli ilk adımdır” dedi.

Sahip olduğu misyon doğrultusunda üye firmalara ücretsiz olarak sunulan UHKİB eğitimleri 6 Ağustos’ta Zaman Yönetimi ve 13 Ağustos’ta Çatışma Yönetimi konularıyla devam edecek.UHKİB - KALIP EĞİTİMİ (2) [640x480] UHKİB - KALIP EĞİTİMİ (1) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …