Türkiye’de bir ilki Yonpaş Outlet gerçekleştiriyor!

Türkiye’de bir ilk olan, tüm orman ürünleri ve mobilya aksesuarlarının tek çatı altında, en uygun fiyatlarla sunulacağı Yonpaş Outlet, Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın yapacağı açılışla, 2 Haziran saat 15:00’de, Kayseri’de kapılarını açıyor.

Açılışını Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın yapacağı, outlet konseptiyle mobilya üretimi ile ilgili A’dan Z’ye her şeyin yer alacağı Yonpaş Outlet, bu konuda bir ilk olma özelliği taşıyor. Bir ilki gerçekleştiren Yonpaş Outlet, yükselen maliyetleri fiyatlara yansıtamayan mobilyacılara, düşük maliyetli ürünler sunuyor. Türkiye’nin en seçkin mobilya aksesuarları markalarını mağazasında buluşturan Yonpaş Outlet, kaliteden ödün vermeden, avantajlı fiyatlarla mobilyacılara karlı bir alışveriş imkanı sunuyor. Tüm orman ürünlerini ve mobilya aksesuarlarını tek çatı altından temin edebilecek mobilya üreticileri farklı noktalar yerine tek bir yerden alışveriş yaparak hem zamandan hem de mal transferindeki maliyetlerden tasarruf ediyor.

Tüm orman ürünlerinden ray sistemlerine, kulplardan menteşelere, ankastreden metal ürünlere, kenar bantlarından kilit sistemlerine kadar her şeyin yer aldığı Yonpaş Outlet, bol çeşidi, uygun fiyatı ve farklı markaları bir arada sunuyor.

Mobilyacılıkta bir devrim yaratan Yonpaş Outlet, Türkiye’nin mobilya merkezi Kayseri’de, Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alıyor ve 20.000 m2lik alana yayılmış. Yonpaş Outlet, otoparkı, nakliye hizmeti ve orman ürünlerinde istenilen ölçüye göre kesim yapan atölyesi ile mobilyacının aradığı birçok şeye tek çatı altında çözüm sunuyor.

www.yonpasoutlet.com sitesinden çeşitli özel kampanyalar düzenleyen Yonpaş Outlet, internette de etkin bir şekilde faaliyet gösteriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Derinel, internet sitesindeki köşesinde hem sektörün nabzını tutuyor hem de mobilyacılardan gelen isteklere cevap veriyor.

Yonpaş Orman Ürünleri ile 40 yıldır mobilya sektörüne orman ürünleri sağlayan ve dünyanın ilk mobilya malzemeleri outleti olan Yonpaş Outlet ile yenilikçi yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Yonpaş Grup, Kayseri’de yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin birçok bölgesinden tüketiciye sesleniyor. Yonpaş, Kayseri, Ankara ve Adana’dan sonra yurt dışında Gürcistan, Kıbrıs, Tacikistan’da yaptığı yatırımlarla Türkiye’yi yurt dışında da temsil ediyor.

Bir yanıt yazın