Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonuyla Kayserili şirketleri teknolojik dönüşüme çağırıyor

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının 2014’teki ilk durağı Kayseri oldu.

Ciliv: “Şirketinizi daha iyi yönetebilmek için geleceği iyi okuyun”

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna devam ediyor. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonların ilkini Kayseri’de gerçekleştirdi. Şirketlerin başarısına teknolojiyle destek olmak için başlattığı turda, şimdiye kadar 21 ilde 5 binin üzerinde kurumsal müşterisiyle buluşan Turkcell, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatıyor.

Açılış konuşmasını Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ın gerçekleştirdiği organizasyon, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’in  “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla devam etti.  Turkcell Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın “Kayseri’de Teknoloji Hamlesi”yle Turkcell’in şirketlerin başarısına teknolojiyi kullanarak sağladığı destek ile ilgili gerçekleştirdiği sunumun ardından da mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak fark yaratan, Doğa Tohumculuk A.Ş.’nin Genel Müdürü Kamil Aşkın ve Envotek şirketinin yetkilileri katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.

Ciliv: “Şirketinizi daha iyi yönetebilmek için geleceği iyi okuyun”

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv yaptığı konuşmada; “Turkcell olarak şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak en önemli hedeflerimizden biri. Anadolu’daki şirketlerin, maliyetleri düşüren, gelirleri artıran çözümlerimizi kullanarak başarıya hızlı ulaşmasını istiyoruz. Çünkü yeni dünyada şirketlerin ayakta kalabilmesinin ancak teknolojik inovasyonla mümkün olabileceğini biliyoruz. Yönetici ve iş adamı olmak arasında fark var. İş adamının en önemli özelliği geleceği iyi okumak ve şirketini ona göre konumlandırmak.  Başlattığımız “İş’te Teknoloji Hamlesi” ile de şirketlerin büyümesini, Türkiye’nin dünya klasmanında bir üst lige atlamasını hedefliyoruz. Her an her yerden teknolojik altyapıya erişim olanağı sağlayan çözümlerimizi kullanan tüm şirketler inanıyorum ki rekabet güçlerini ve verimliliklerini çok hızlı bir şekilde artıracaktır. İç Anadolu Bölgemizin ticaret ve sanayi merkezi Kayseri’yi de bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum ve Kayserili iş adamlarımıza sesleniyorum: sadece memleketinizin, değerlerinizin değil,  aynı zamanda zamanın da insanı olun. ” dedi.

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş ise,  “Turkcell, Kayserili kurumsal müşterilerine “İş’te Teknoloji Hamlesi” ile bundan sonra ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Farklı sektörlerden yüzbinlerce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak 5 temel alan belirledik: Yeni iş modelimizde “Yönetim”, “Pazarlama”, “İşbirliği”, “Bulut ve Bilişim Teknolojileri” ve “Network” alanlarının her birine özel setler oluşturduk. Bu setlerimizin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerimiz bulunuyor.”

Turkcell’in KOBİ’lerin işlerinde fark yaratmayı ve rahatça kazançlarını artırmayı sağlayacak ürünü “Perakende Paketi” la ilgili de ilk kez Kayseri’deki toplantıda bilgi veren Kocabaş: “Turkcell’li küçük işletmeciler bundan böyle “Perakende Paketi” ürünümüzle, basit bir tablet uygulaması üzerinden, teknolojiyi kullanarak diledikleri zaman kendi müşterilerine toplu SMS atabilecek, “Turkcell’lilere Mesaj” servisi ile yeni  yeni müşteriler kazanabilecek ve var olan müşterilerinin devamlılığını garanti altına alabilecekler.  Küçük işletmelerin en büyük yardımcısı olacak, onların kazancını artırarak yüzünü güldürecek olan bu uygulama ile büyük mağazalar gibi, küçük işletmeler de diledikleri zaman, yapacakları iskonto ve kampanyalardan hedef kitlelerini tek tuşla haberdar edebilecekler. “ dedi.

KUTU 1 – Mikrokredi ile “Gayseri Mantı” markasını yarattı

“Teknoloji Hareketi Toplantısı”nın katılımcılarından biri de, Turkcell’in TİSVA işbirliğiyle hayata geçirdiği “Ekonomiye Kadın Gücü” projesi kapsamında mikrokredi alarak işini büyüten Fadime Zeybek oldu. Kayseri’de mantı yapımıyla uğraşırken kullandığı mikrokrediler sayesinde dükkan açarak “Gayseri Mantısı” markasını yaratan Fadime Hanım, çevresindeki 100 kadına iş veren bir kadın girişimciye dönüşmüş durumda. “Kayseri’de Teknoloji Hamlesi” toplantısında konuşma yapan Fadime Zeybek şunları söyledi: “Kendi ayaklarım üzerinde durarak benim gibi pek çok kadına örnek olduğumu düşünüyorum. Biz kadınlar hayallerini gerçekleştirdikçe aileler ve çocuklar mutlu bir geleceğe kavuşuyor. Mikrokredi desteğiyle ilerleyen yıllardaki hayalim; işimi geliştirmek, benim gibi birçok kadınla birlikte çalışarak Gayseri Mantı’yı daha da büyütmek. Bizlere bu desteği sağlayan mikrofinans ailesine ve Turkcell’e teşekkür ederim.”turkcell (1) [640x480] turkcell (2) [640x480]

KUTU 2 – Geleceği Yazanlar

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin her noktasına teknolojiyi götürerek fırsat eşitliği sunan, Türkiye’yi bilim ve teknolojinin sağladığı avantajlarla tanıştıran Turkcell “Kayseri’de Teknoloji Hamlesi” toplantısında “Geleceği Yazanlar” mobil yazılım seferberliği projesinin tanıtıldığı özel bir seans da gerçekleştirdi. Mobil yazılım ekosistemini kucaklayan Geleceği Yazanlar’ın tanıtıldığı bu özel seansta bir yazılım geliştiricinin başlangıç seviyesinden Turkcell iş ortaklığına kadar ilerlemesine destek olacak tüm ipuçları ve bilgiler de paylaşıldı.

 

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın