TÜRK OCAKLARI KAYSERİ ŞUBESİ BAŞKANLIĞINA PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL SEÇİLDİ

Türk Ocakları Kayseri Şubesi Olağan Genel Kurulu 04.01.2013 tarihinde yapıldı. Türk Ocakları Kayseri Şubesi Başkanlığına ERÜ İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Ünal seçildi.

Olağan genel kurul Atatürk ve tüm şehitler için saygı duruşu ve İstiklal marşı okunması ile başladı. Ardından divan heyeti seçildi. Olağan genel kurulu idare etmek için divan üyeliğine Mustafa Öztürk Galip Güner ve Şamil Yeşilyurt seçildi.

Genel kurulda önceki dönem yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri müzakere edilerek ibra edildi. Ardından yeni dönem yönetim kurulu ve diğer kurul üyeleri oybirliği ile seçildi.

Yapılan seçim neticesinde ocak şube başkanlığına ERÜ İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Ünal seçildi.

Buna göre yönetim kurulu şu şekilde oluştu:  Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine Prof. Dr. Mustafa Ünal (Başkan),  Doç. Dr. Celil Arslan (Başkan Yrd.), Av. İsmail Tanrıöven (Sekreter), Hasbi Alparslan (Muhasip), Yrd. Doç. Dr. Ferhan Elmalı, Şahin Şener, Dr. Halil İbrahim Temür seçildi. Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise Fazıl Ahmet Bahadır, Galip Güner, Orhan Faik Demirezen, Mehmet Serim, Mustafa Çankaya, Mustafa Aslan, Mustafa Bayraktar’dan oluştu.

Ocak denetleme kurulu şu şekilde oluştu: Denetleme kurulu asil üyeler, Prof. Dr. Kazım Üzüm, Ayhan Düzler, Faruk Çolak; yedek üyeler Abdullah İnci, Av. Fatih Oğuzhan, Tansel Ayaz.

Genel Merkez delegeliğine ise asil delegeler olarak Prof. Dr. Mustafa Ünal, Doç. Dr. Bayram Durbilmez, Prof. Dr. Abdulkadir Yuvalı, Satılmış Başaran, Mustafa Öztürk, Prof. Dr. Osman Ceyhan; yedek delegeler olarak ise Asım Sancak, Prof. Dr. Mustafa Argunşah, Prof. Dr. M. Adnan Öztürk, Prof. Dr. Kazım Üzüm, Nuran Güngör ve Doç. Dr. Hüseyin Gazi Örtlek seçildiler.

Toplantı sonunda teşekkür konuşması yapan yeni Ocak başkanı Prof. Dr. Mustafa Ünal yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın