Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / TOKİ’ye yapay şelale

TOKİ’ye yapay şelale

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, alt yapı sorunu bulunmayan ve mekansal olarak son derece modern yapıları ile dikkat çeken TOKİ bölgesinde belediye yatırımları ile çevresi ile bütünleşen yaşanabilir mekanlar oluşturulduğunu söyledi.

TOKİ bölgesinde yer alan semt pazaryeri ile bölge halkının büyük bir eksikliğinin giderildiğini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Toki Bölgesindeki Demokrasi Parkının bulunduğu alanda çukur bir yer bulunmaktaydı. Bu çukur alanın daha görsel olarak değerlendirilmesi ve parkın genel bütünlüğünün sağlanması açısından yeni bir proje hazırlandı ve bu alana yapay bir suni şelale yapılmasına karar verildi. Böylece hem estetik bir görüntü hem de parkın geneline yeni bir görsel zenginlik katılmış olacaktır. Bölge halkına hayırlı olsundedi.

Melikgazi Belediyesi tarafından Toki bölgesine  yapılacak olan  parkın çok amaçlı ve çok işlevsel olduğunu hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, TOKİ Pazaryerinin yanında yer alan Demokrasi parkının yapay şelalesinin bu yıl içerisinde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Baro Başkanı Av. Cavit Dursun’dan anlamlı ve düşündüren yılbaşı mesajı

Kayseri Baro Başkanı Av. Cavit Dursun, sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı yılbaşı mesajında ‘Ben-sen-biz-bizler hepimiz bunlara …