TİCARET ODASI KOCAELİ’DE

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz hafta sonunu 2 ayrı iş gezisi ile değerlendirdi. Heyet, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ve İstanbul CNR’da düzenlenen çelik kapı fuarını ziyaret etti.

Ziyaret programlarına; Başkan Hiçyılmaz’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Sayman Üye Ferhat Akmermer, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Özbek ve Genel Sekreter Murat Yerlikhan da katıldı.

İlk gün gerçekleşen Kocaeli Ticaret Odası ziyareti hakkında bilgi veren Başkan Hiçyılmaz, iki odanın hizmetlerinin konuşulduğunu ve bilgi paylaşımı üzerinde durulduğunu kaydetti.

Hiçyılmaz, Kayseri Ticaret Odası olarak TOBB bünyesindeki oda ve borsa yönetimleri ile iyi ilişkiler kurmaya önem verdiklerini belirtti.

Hiçyılmaz, Kocaeli Ticaret Odası’nın tecrübeleri ve hizmet standartları konusunda Başkan Özdağ’dan bilgi aldıklarını vurgulayarak,  “Kocaeli Ticaret Odamızın değerli Başkanı Murat Özdağ’a bizleri konuk ettikleri için teşekkür ediyorum. Kayseri Ticaret Odası yönetimi olarak, odalar arasındaki ilişkilerin sıcak tutulması ve bilgi paylaşımı noktasında Kocaeli’ne gittik. Başkan Özdağ ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşlerimizi paylaştık. Önümüzdeki dönemde yapılabilecek ortak projelerle ilgili konuştuk. Bu ve buna benzer görüşmelerimiz ilerleyen süreçte de devam edecektir” dedi.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ise Kayseri Ticaret Odası Başkanı Hiçyılmaz ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

KTO Heyeti’nin ziyareti Orhan Camii’nde kılınan Cuma namazı ve Selim Sırrı Paşa Konağı gezisinin ardından akşam saatlerinde sona erdi.

KTO HEYETİ, CNR’DA ÇELİK KAPI FUARINA KATILDI

Kayseri Ticaret Odası Heyeti, ikinci gün ise Kayserili çok sayıda firmanın katıldığı, İstanbul CNR Fuar Merkezi’ndeki çelik kapı fuarını ziyaret etti.

Kayseri’nin önemli çelik kapı üreticilerinin yer aldığı ve uluslararası boyutta gerçekleştirilen fuar ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri’de üretim yaparak markalarını dünya çapında tanıtan firmalara destek vermek için fuarı ziyaret ettiklerini belirtti.

Başkan Hiçyılmaz, ziyaret ettikleri her firmadan olumlu tepkiler aldıklarını ve fuara katılan sektör temsilcilerinin, “Kayseri Ticaret Odası yönetimini aralarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını”  kendilerine ilettiklerini belirtti.

Hiçyılmaz, bu tür fuar ve organizasyonlara bundan sonra da bizzat katılarak Kayserili firmalara destek vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın