TEKDEN EĞİTİM KURUMLARI TEOG SINAVINDA ZİRVEYE OTURDU

zTekden Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden TEOG sınavlarında zirve okullardan biri olduklarını iddia etti, şunları söyledi.

Okulumuz kuruluşundan bugüne kadar istikrarlı bir şekilde başarısını sürdürmektedir. Ortaya koyduğu farklı ve özgün  eğitim anlayışı ile büyük bir ilgi görmektedir. Her yıl sınav sonuçlarının açıklanmasıyla, okulumuzu tanıyan insanların dikkat ve merakı haklı olarak üzerimizde yoğunlaşmaktadır. Tüm gözlerin zirvelerde görmeye alıştığı Tekden Koleji Türkiye’de ortaokullar arasında hep ilk 25’lerde olmayı başarmıştır.Böylece Tekden Eğitim Kurumları  öncü ve model okul olmaya devam etmektedir.

Tekden Koleji bu yıl da TEOG Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla 208 yeni mezun öğrencisi, eğitim liderleri ve velileriyle büyük bir coşku ve sevinç yaşadı. B u yıl  Kayseri ve İstanbul okullarımızdan 3 öğrencimiz 700 tam puan almıştır. Soruların tamamını yaparak 700  tam puan alan  öğrencilerimiz Ege Oğuzhan Kapıcı ,Umur Aşık ve Doğukan Yalçın’la birlikte büyük başarılara imza atan diğer öğrencilerimiz gurur kaynağımız olmuştur. Sadece kendi okul programına bağlı kalarak ve sosyal etkinliklerden vazgeçmeyerek farklılığını gösteren Tekden Eğitim Kurumları, bireysel başarının yanında kitlesel başarıda da ilimizde ve ülkemizde hep zirvede kalmayı başarmıştır.

Akademik başarılarının yanında sosyal ve sportif alanlarda da üstün başarı  gösteren öğrencilerimizi tebrik eder, bu gurur ve büyük başarının arkasında olan eğitim liderlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …