TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER VE AİLELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

MHP TAŞ MEDRESELİ  (1) [640x480] MHP TAŞ MEDRESELİ  (2) [640x480]Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ve Taş Medreseli Ülkücüler tarafından, 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu hayatını kaybeden ülkücü şehit ailelerin yakınlarına iftar verildi. İftar programı sonrasında şehit ailelerine günün anısına plaket verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ve Taş Medreseli Ülkücüler tarafından, 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu hayatını kaybeden ülkücü şehit ailelerinin yakınlarına iftar verildi. İftar Programına Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, Taş Medreseli Ülkücüler Genel Merkez Heyetinden Naim Yanık, Yener Yurteri, Nevre Aydın, Akın Uçar, Satılmış Başdoğan, Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Başkanı Selim Gümüş, Kayseri Taş Medreseli Ülkücüler Temsilcisi Gazi Gülmez, İlçe Başkanları ve çok sayıda ülkücü şehit ailesi katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, bu programda duygulu anlar yaşadığını belirterek “ 45 yıllık mazisi olan bir hareketin kan, gözyaşı, zindan ve bedel ödeyerek bu 45 yılı dolu dolu geçiren bir hareket mensupları, toprağa düşmüşüyle ve taş medreselisi ile ve diğer dava arkadaşlarla ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum “dedi.

Yapılan konuşmaların ardından günün anısına 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu kaybeden Kayserili ülkücü şehit ailelerin yakınlarına plaket verildi. Öte yandan İl Başkanı Mete Eke, gecenin anısına Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bilgi Lideri Devlet Bahçeli’yi sunulmak üzere hazırlanan şilti, Ankara’dan gelen Taş Medreseli Ülkücülere takdim etti.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …