TALAS TANITIM DERNEĞİ VE TEMA TALASI YEŞİLLENDİRDİ

Talas Tanıtım, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ nin düzenlemiş olduğu fidan dikim etkinliğine TEMA vakfı Kayseri İl Temsilciliği, TEMA Vakfı Talas İlçe Gönüllü Sorumluluğu ve Kayseri Genç TEMA’ larından oluşan büyük bir grupla destek sağladı.

TEMA İl Temsilcisi Abdulkadir Dağlı’ nın fidan dikimini uygulamalı olarak göstermesiyle başlayan etkinliğe çok sayıda dernek gönüllüsü katıldı. Dernek yönetiminden Mustafa Alemdar ve Mustafa Şahankaya yaptıkları konuşmada, yeşil Talas’ımızı eski güzel görünümüne kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yıl birincisini düzenlediğimiz fidan dikim etkinliğine desteklerinden dolayı Talas TEMA Gönüllü Sorumlusu İhsan Alsoy beye  ve genç çevrecilere teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Bayram neşesiyle fidanlarını diken topluluk derneğin vermiş olduğu çeşitli ikramlardan sonra bir başka fidan dikiminde buluşmak üzere oradan ayrıldılar.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın