ŞEHİTLER DERNEĞİ’NDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Başkanı Mete Eke, parti olarak şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, “terörle mücadele metodu yerine, müzakere yolunu deneyenler isteseler de istemeseler de terörün artışının alt yapısına hizmet etmiş oluyorlar” dedi.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, yeni görevlerinde Başkan Eke ve ekibine başarılar dileyerek, şehit ailelerinin yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Şehit Ailelerin en büyük sıkıntısının terörle mücadele olduğunu belirten Yavuz, teröre karşı yeterince önlem alınmıyor ve tavizler veriliyor” dedi. “Son zamanlarda da sık sık şehitlerimizin gelmesi bizleri fazlasıyla üzmektedir” diyen Dernek Başkanı Yavuz,  sözlerini şöyle sürdürdü: “Şehit haberlerinden üzüldüğümüz gibi maalesef teröre karşıda yeterince önlem alınmıyor ve tavizler veriliyor. Şehit Anne ve Babalarımız duydukları her şehit haberinde oğlu yeniden şehit olmuş gibi üzülüyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sizlerin bu sıkıntılarımızın takipçisi olacağına inancımız tamdır.”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaşanılan son terör olaylarını değerlendirdi.

Son on yılda terörün durma noktasından nerelere geldiğinin açıkça ortada olduğunu belirten Başkan Eke, “Türkiye’de son on yıl incelendiğinde terörün durma noktasından nerelere geldiği ortadadır. Terörle mücadele metodu yerine müzakere yolunu deneyenler bu artışın isteseler de istemeseler de alt yapısına hizmet etmiş oluyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilelebet baki kalması anlamında Milliyetçi Hareket Partisi Camiası hizmette sonuna kadar mücadelesini sürdürecektir” dedi.

Bir yanıt yazın