ŞEHİT BABASINDAN DUYGULANDIRAN SÖZLER

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, şehit polis Resul Erdal Aydemir’in Yavuzlar Mahallesi Erenköy Sokak’taki baba ocağında okutulan Mevlit-i Şerif’e katıldı.

Kocasinan Kaymakamı Ali Candan ve Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ile birlikte Cuma namazı sonrası şehit evine gelen Vali Düzgün, şehit babası Mehmet Aydemir ile şehidin 2 kardeşi başta olmak üzere yakınlarına ve mahalle sakinlerine bir kez daha başsağlığı diledi.

Şehit babası Mehmet Aydemir’in, “Oğlum göreve kendisi talip oldu ve evden o akşam ki ayrılışı daha öncekiler gibi değildi. Normal bir şekilde ayrılmamıştı evden. Abdestini aldı. Benimle, annesi ve kardeşleriyle helalleşti. Büyük oğlum da dün gece rüyasında şehidimizi çok güzel bir şekilde görmüş. Oğlum şehit, ben şehit babası, ailem de şehit ailesi oldu. Oğluma güzel bir şekilde şehit olarak bu dünyadan ayrılmak nasip oldu. Gurur duyuyoruz.” sözleri orada bulunan herkesi duygulandırdı.

Vali Düzgün de, Resul Erdal Aydemir gibi yiğit vatan evlatlarının asla unutulmayacağını belirterek, Resul’ün artık tüm milletin evladı olduğunu söyledi.

Emniyet Teşkilatı ile mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Mevlit-i Şerif’e katılanlara yemek ikramında bulunuldu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın