Sağlık Elçileri’de yarın Kayseri’de

Sanofi Pasteur’ün ÇABA Derneği iş birliğiyle önlenebilir hastalıklara dikkat çekme amacıyla başlattığı ‘Evimizin Sağlık Elçileri’ projesinin bu ayki konuğu şarkıcı Ayla Çelik. Yarın  Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde, Balçiçek İlter’in moderatörlüğünde Prof. Dr. Abdullah Büyükçelik ve Dr. Özlem Cankurtaran’ın katılımıyla saat 13.00’de gerçekleşecek eğitime tüm Kayserililer davetli.

Sanofi Pasteur’ün koşulsuz desteği ile Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇABA) tarafından başlatılan “Evimizin Sağlık Elçileri” Projesi, hastalıklardan korunma ve sağlıklı yaşam için doğru bilginin önemine dikkat çekmeye devam ediyor.

Proje kapsamında düzenlenecek 13’üncü eğitim toplantısı Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde sanatçı Ayla Çelik konukluğu ile bugün  yapılacak. Balçiçek İlter’in moderatörlüğünü yapacağı toplantıda, havaların soğuması ile birlikte ortaya çıkan grip hastalığı konuşulacak. Seminerde, Prof. Dr. Abdullah Büyükçelik ve Dr. Özlem Cankurtaran kış hastalıkları ile ilgili önemli bilgiler verirken, gripten korunma yolları ile ilgili önerilerini paylaşacaklar.

Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde yarın  saat 13.00’de gerçekleşecek eğitime tüm Kayserililer ücretsiz olarak katılabilecekler.

Göz Atabilirsiniz.

Yeni Yıl Kutlamaları İçin 112’de her türlü önlem alındı

Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, yeni yıl kutlamalarında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması …