Ramazan Sofranız Termo Teknik’ten

Termo Teknik LOGIC Yoğuşmalı Kombi, 31 Ağustos’a kadar Güral Porselen’den 41 parça porselen yemek seti hediyeli

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi Logic Kombi’yi Türkiye’ye sunan Termo Teknik, Ramazan ayında yeni bir kampanya başlattı. Kampanya süresince LOGIC 26/35 Yoğusmalı kombi satın alan ve kombisinin açılışını yaptıran her tüketiciye, Güral Porselen’den 41 parça tam set porselen yemek takımı hediye edilecek. Termo Teknik kampanyası 31 Ağustos 2014’e kadar devam ediyor.

LOGIC kombinin üstün kapasitesinden faydalanmaya başlamak ve sofralarında Güral Porselen’in şıklığını sunmak isteyenlerin kampanyadan yararlanmaları için, kombilerinin açılışını takiben “www.termoteknik.com” web sayfasındaki başvuru adımlarını takip ederek İşlemlerini tamamlamaları yeterli oluyor.

Termo Teknik’in de bağlı bulunduğu Ideal Stelrad Group’un (ISG) bünyesinde faaliyet gösteren Ideal Heating tarafından İngiltere’de üretilen LOGIC 26/35 yoğuşmalı kombi, sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip kombileri olarak biliniyor.  İngiltere ve Avrupa Birliği ülkelerinde çok tutulan, Türkiye’de 2011 yılında piyasaya sunulan ve kısa zamanda son kullanıcının beğenisini kazanan Logic yoğuşmalı kombi,  mutfakta, iki ayrı banyoda ve ısıtmada aynı anda yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan yapısı ile dikkat çekiyor.TERMO TEKNİK GÜRAL PORSELEN GÖRSEL

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …