PERSONELE HİZMET İÇİ EĞİTİM

Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından personele dosya planı ve resmi yazışmalarda uygulanacak esas ve usuller hakkında hizmet içi eğitim semineri verildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen seminerde konuşan Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Mehmet Güneş, hizmet içi eğitim programı hakkında personele bilgi vererek “Kurumsallaşmanın en önemli gereklerinden bir tanesi hizmet içi eğitim programlarıdır. Bu hizmet içi eğitim programlarını Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Güneş’in konuşmasının ardından Büyükşehir Belediyesi Endüstri Yüksek Mühendisi Fatma Turna tarafından personele, dosya planı ve resmi yazışmalarda uygulanacak esas ve usuller hakkında sunum ve uygulama örnekleri anlatıldı.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın