PELİN GÜNDEŞ BAKIR ESNAFI GEZDİ

pelin esnaf (1) [640x480] pelin esnaf (2) [640x480] pelin esnaf (3) [640x480] pelin esnaf (4) [640x480]AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır Kayseri’de bir alış veriş merkezinde ziyaretlerde bulundu.

Forum Kayseri alışveriş merkezindeki dükkânlara tek tek giren Bakır, Kayseri’li hemşehrilerinin sorunlarını dinleyerek Ramazan aylarını tebrik etti. Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Bakır, hemşehrileri ile fotoğraf çektirdi, sohbet etti. Esnaf ziyareti vesilesiyle Ramazan ayının fazileti üzerine de konuşan Prof. Dr. Bakır, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu, toplumun sosyal dokusunun kuvvetlenmesine neden olduğunu belirterek bu mübarek ayın tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, esnaf ziyaretinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Sadık Yakut ile birlikte AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Özden ve yeni il yönetimine muvaffakiyetler dileyen Bakır, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve önümüzdeki sene gerçekleşecek genel seçimlerde birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Daha sonra TV Kayseri kanalında “Kayseri Park Sohbetleri” programının canlı yayın konuğu olan Milletvekili Pelin Gündeş Bakır, programına Kayseri’deki yetim çocuklar ve aileleri için verilen iftar programı ile devam etti.

“Bizim Çocuklarımız” iftar programına, Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden katıldı. İftar programında, Hz. Peygamber’in (s.a.v.) “Kendi yetimini veya başkasına ait bir yetimi himaye eden kimseyle ben, cennette şöyle yan yana bulunacağız.” hadisi şerifini hatırlatan Pelin Gündeş Bakır, AK Parti’li belediyelerce yetim çocuklar ve aileleri için tüm Türkiye’de aynı anda verilen iftar programının Ramazan ayının en anlamlı iftarlarından biri olduğunu kaydetti. Prof. Dr. Bakır, yetimleri iftarda buluşturan programlardan dolayı organizasyonlarda emeği geçen herkese ve Türkiye’deki tüm AK Parti’li belediyelere teşekkürlerini sundu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …